You are currently viewing Dekoracyjne grzejniki Viessmann

Dekoracyjne grzejniki Viessmann

Płytowe grzejniki to obecnie najczęściej wybierana alternatywa dla tradycyjnych, domowych kaloryferów żeliwnych z dawnych lat. Ze względu na swój wygląd i kształt często nazywane są grzejnikami dekoracyjnymi. Jednym z przodujących producentów sprzętów tego typu jest firma Viessmann. Niemiecka marka posiada w swojej ofercie funkcjonalne i estetyczne urządzenia do ogrzewania mieszkania.

Grzejniki od firmy Viessmann

grzejniki viessmann	Niezależnie od tego, czy źródłem ciepła jest kocioł kondensacyjny lub niskotemperaturowy, pompa ciepła czy też sieć ciepłownicza – możemy zastosować grzejniki Viessmann. Dzięki temu są uniwersalnym uzupełnieniem każdego systemu grzewczego. Oferowane są w klasycznej bieli, która pasuje do wszystkich typów aranżacji wnętrz – od klasycznych po nowoczesne i minimalistyczne. Co szczególnie ważne, gdy mamy do czynienia ze śnieżnobiałymi elementami wystroju wnętrz, płytowe grzejniki Viessmann są bardzo łatwe w czyszczeniu. Wiele modeli wzbogacono o możliwość ściągnięcia górnej płyty, co umożliwia dokładne sprzątania – a to ważne dla alergików. Jak wiadomo kurz, jako jeden z najczęstszych alergenów, lubi osiadać w miejscach trudno dostępnych. Przez to uciążliwe objawy pojawiają się nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że dokładnie wysprzątaliśmy mieszkanie.

grzejniki viessmann	Z nowoczesnymi grzejnikami Viessmann sprzątanie stanie się jeszcze dokładniejsze – usuniemy brud z miejsc, do których nie mieliśmy dostępu w produktach innych firm. Całość urządzenia powleczona jest wysokiej jakości, estetyczną i trwałą powłoką lakierniczą. To zapewnia elegancji wygląd i połysk dekoracyjnych grzejników Viessmann na długo. W procesie produkcji postawiono na przemyślany kształt – większość kaloryferów nie posiada tylnej strony. Dzięki temu można je dowolnie odwracać, a to z koli dało możliwość podłączenia ich z prawej lub lewej strony w podłączeniu dolnym i bocznym. Zastosowane blachy w grzejnikach pozwalają na efektywną wymianę ciepła. Powłoka malarska jest odporna na zarysowania i przebarwienia. Producent oferuje dziesięcioletnią gwarancję, a okres eksploatacji produktu może być jeszcze dłuższy. Prócz dekoracyjnych grzejników pokojowych niemiecka firma Viessmann posiada w ofercie funkcjonalne i eleganckie grzejniki łazienkowe.

Drabinkowe, choć nie zawsze przypominające ich klasyczne formy. Ponadto producent daje możliwość domontowania do każdego grzejnika drabinkowego dodatkowej grzałki elektrycznej, która pozwala na pracę kaloryfera nawet poza sezonem grzewczym. Dzięki temu możemy łatwo suszyć ubrania i ręczniki przez cały rok.