You are currently viewing Kobiece wnętrze – pastelowy róż beż i złoto

Kobiece wnętrze – pastelowy róż beż i złoto

Delikatne pastele, złote dodatki i duża, klimatycznie zaaranżowana przestrzeń pełna kwiatów- w skrócie wymarzony projekt kobiecego mieszkania. Profesjonalne rozwiązanie z zakresu aranżacji przestrzennej powinno przede wszystkim w pełni odpowiadać potrzebom jego przyszłych użytkowników poprzez adekwatne dostosowanie rozwiązań technologicznych oraz estetyki designu.

Projektowanie wnętrza mieszkania

 projektowanie wnętrz mieszkańCiekawe, intrygujące wnętrze to przede wszystkim spójne odzwierciedlenie osobowości właściciela adaptowanych czterech kątów. Zarówno zabiegana business woman jak i kreatywna artystka marzy o przytulnym, domowym azylu, gdzie będzie mogła odpocząć. Przygotowując projekt aranżacji kobiecych wnętrz warto będzie postawić na subtelne zestawienie palety barw- świetnie sprawdzą się delikatne szarości, złamana biel oraz pastelowy róż. Ciekawym rozwiązaniem, które pozwoli nam stworzyć ciepłą atmosferę niewątpliwie może okazać się zamontowanie w oknach żaluzji, wykonanych z naturalnych, trwałych materiałów takich jak drewno bambusowe itp., które można swobodnie zabarwić w dowolnym odcieniu. W przeciwieństwie do klasycznych rolet mogą pełnić ciekawą funkcję modyfikatora światła, a w odniesieniu do tradycyjnych zasłon nie wpływają na optyczną wielkość adaptowanej przestrzeni oraz nie magazynują kurzu i roztoczy.

 projektowanie wnętrz mieszkańJeżeli chodzi o pomysłowe projektowanie wnętrz mieszkań, wrażenie kreatywnie zaaranżowanego open space uzyskamy także przełamując formę konstrukcyjną mebli poprzez wybór elementów wyposażenia z otwartym lub geometrycznym stelażem, które sprawią, że mieszkanie będzie wydawać się większe. Warto o tym pomyśleć, szczególnie wtedy gdy zdecydujemy się np. połączyć salon lub sypialnię z domową pracownią. Przygotowując projekt z myślą o niezależnej, nowoczesnej kobiecie nie sposób zapomnieć o przestrzennej garderobie- jeżeli dysponujemy wystarczającą ilością miejsca możemy pomyśleć o przestronnym pomieszczeniu w stylu kultowej garderoby filmowej bohaterki Carrie Bradshaw lub umieszczeniu w sypialni dużej szafy z garderobą, którą wypełnią wyjątkowe kreacje oraz dodatki. Zwieńczeniem aranżacji będzie niewątpliwie urządzenie komfortowej łazienki, w której będzie można zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Funkcjonalnym rozwiązaniem, które pozwoli nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających będzie połączenie wanny i prysznica, dzięki czemu zagwarantujemy przyszłej właścicielce zarówno miejsce, w którym będzie mogła sprawnie przygotować się do wyjścia na służbowe spotkanie jak również zaaranżować klimatyczne, domowe SPA.

Więcej informacji na stronie: https://www.patrykkowalski.eu/