You are currently viewing Meble i dekoarcje shabby chic czyli ręcznie robiony prezent

Meble i dekoarcje shabby chic czyli ręcznie robiony prezent

Moja kuzynka miała niedawno swoje urodziny. Nie widujemy się jakoś często, bo nie mieszkamy w tym samym mieście, ale utrzymujemy ze sobą kontakt. Dzwonimy do siebie i widujemy się przy okazji różnych świąt.

Meble i dekoracje shabby chic to zawsze dobry pomysł!

meble shabby chic

Jednak z dawaniem jej prezentów mam większy problem, bo nie wiem dokładnie z czego by się ucieszyła. Z moją najlepsza przyjaciółką często się widuję, więc dokładnie wiem czego by chciała, a w tym przypadku łatwo o wpadkę. Przy okazji Bożego Narodzenia mi się udało, bo jej koleżanka wyszła z propozycją, by złożyć się je jeden porządny prezent, do czego się dołączyłam. Dzięki temu nie musiałam myśleć na podarunkiem. Teraz jednak musiałam, coś wymyślić. Wiedziałam, że Martyna ma u siebie meble shabby chic, więc zaczęłam myśleć o tym kierunku. Może jakiś dodatek do wnętrz? Jakaś ładna szkatułka na biżuterię, wazon na kwiaty, albo lustra dekoracyjne? Później jednak wpadłam na genialny pomysł. Sama mogę jej zrobić prezent! Co prawda zazwyczaj nie robię niczego w stylu shabby, ale to o niczym nie świadczy. Zrobię jej lampy w stylu prowansalskim. Kupię tylko kawałek podstawki, do tego drut i materiał do wykonania abażuru. Dobrane odpowiednio kolory dopełnią wizerunku. Będzie z tym sporo pracy, ale myślę, że warto.

Najgorzej będzie z formowaniem metalu i napisaniem materiału, ale jakoś sobie poradzę. To był świetny pomysł. Takie lampy nie ma nikt inny, a Martyna bardzo się z niego cieszyła. Powiedziała, że bardzo jej pasuje do jej sypialni i na pewno będzie z niej korzystać.