You are currently viewing My budowlańcy i panele grzewcze na podczerwień

My budowlańcy i panele grzewcze na podczerwień

Jestem pracownikiem na budowie. To znaczy, jest to bardziej wykończeniówka, niż praca na wysokościach. Malujemy ściany, wylewamy beton.

Panele grzewcze na podczerwień najlepsze do sypialni

panele grzewczeOstatnio montujemy panele grzewcze na podczerwień. Z tym jest trochę roboty, bo to dosyć nowe udogodnienie. Jednak nasze panele grzewcze na podczerwień do sypialni zawsze działają bezbłędnie. Umiem nawet zrobić lustra podgrzewane, i klienci są zadowoleni. W wolnych chwilach dokręcam grzejniki łazienkowe dekoracyjne, u takiego małżeństwa. Nakupowali ich chyba z dziesięć, więc trochę roboty jest z rurami itp. Lubię u nich pracować, bo zawsze dorzucą trochę grosza więcej. Są oni około pięćdziesiątki. Szukali zaufanego pracownika do drobnych poprawek i zmian w domu. Polecił mnie mój kolega, który aktualnie pracuje w innym mieście, i sam by nie mógł u nich pracować. Muszę przyznać, że bardzo o mnie dbają. Chodzę do nich prosto po pracy, i na wejściu już czeka na mnie jakiś obiad. Czasem jest to zupa, czasem jakieś mięso. Idzie się tym posilić po ciężkiej robocie. Do tego traktują mnie jak członka rodziny, i mam swoje miejsce przy stole. Nic im nie przeszkadza, mogę sobie włączać głośno muzykę, i pracować. Nie wtrącają się w to co robię. Często nawet wychodzą z domu, żeby mi się nie kręcić. Tacy klienci to skarb. Bo zdarzali mi się o wiele gorsi. Pamiętam pewnego szefa, który był bardzo wredny. Nie wypłacał pieniędzy na czas, dodatkowo wykładał 100zł na szafkę, i sprawdzał, czy go nie okradnę. Bezczelny po prostu. Myślał, że nie wiem, że tak się robi, aby ludzi sprawdzić. Miał mnie za kompletnego idiotę, i na każdym kroku udowadniał swoją wyższość. Do tego patrzył na ręce, jakby sądził, że chętnie zwinę mu jakąś farbę, lub jakieś inne materiały. Przecież jakbym chciał go okraść, to zrobiłbym to tak, że nawet by nie zauważył.

No ale muszę brać różne fuchy, bo chcemy niedługo wziąć ślub z partnerką, a to trochę kosztuje, niestety. Wydatki weselne, to kilka tysięcy złotych. Do tego jedzenie dla gości. No więc nie mam wyjścia, i muszę harować, by mieć idealny ślub i weselisko.