You are currently viewing Notatnik na ścianie dzięki farbie tablicowej

Notatnik na ścianie dzięki farbie tablicowej

Farba tablicowa to specyficzny rodzaj farby, którego można używać nie tylko do ścian, ale także (po wcześniejszym zmatowieniu) drewna, materiałów drewnopodobnych i metalu. Pozwala na zrobienie z dowolnej powierzchni dużego, wygodnego notatnika. Podobnie jak w przypadku zwykłej tablicy do zmycia kredowych napisów potrzebna jest tylko gąbka z wodą.

farba tablicowaFarba tablicowa to znakomite rozwiązanie do pokoju dziecka, nastolatka i kuchni lub dowolnej innej części domu, w której domownicy lubią zostawiać sobie wiadomości. Młodzież doceni zalety farby, która pozwoli im rysować na ścianach lub robić notatki przypominające o ważnych zdarzeniach czy szkolnych sprawdzianach.farba tablicowa
W kuchni takie rozwiązanie pozwoli na tworzenie na bieżąco listy zakupów, zapisanie przepisu na jakieś danie czy poinformowanie o czymś innego domownika. W innej części domu,  na przykład przy drzwiach, na ścianie pomalowanej taką farbą można zostawić wiadomość dotyczącej daty powrotu czy przypominającą o godzinie przyjazdu babci. Możliwości jest wiele.

Dodatkową zaletą farby tablicowej jest różnorodność kolorów. Poza klasyczną czernią można kupić farby szare, ciemnozielone, czerwone, granatowe i fioletowe. Dzięki temu łatwiej będzie dopasować farbę do naszego wnętrza.