Notatnik na ścianie dzięki farbie tablicowej

Farba tablicowa to specyficzny rodzaj farby, którego można używać nie tylko do ścian, ale także (po wcześniejszym zmatowieniu) drewna, materiałów drewnopodobnych i metalu. Pozwala na zrobienie z dowolnej powierzchni dużego, wygodnego notatnika. Podobnie jak w przypadku zwykłej tablicy do zmycia kredowych napisów potrzebna jest tylko gąbka z wodą.

farba tablicowaFarba tablicowa to znakomite rozwiązanie do pokoju dziecka, nastolatka i kuchni lub dowolnej innej części domu, w której domownicy lubią zostawiać sobie wiadomości. Młodzież doceni zalety farby, która pozwoli im rysować na ścianach lub robić notatki przypominające o ważnych zdarzeniach czy szkolnych sprawdzianach.farba tablicowa
W kuchni takie rozwiązanie pozwoli na tworzenie na bieżąco listy zakupów, zapisanie przepisu na jakieś danie czy poinformowanie o czymś innego domownika. W innej części domu,  na przykład przy drzwiach, na ścianie pomalowanej taką farbą można zostawić wiadomość dotyczącej daty powrotu czy przypominającą o godzinie przyjazdu babci. Możliwości jest wiele.

Dodatkową zaletą farby tablicowej jest różnorodność kolorów. Poza klasyczną czernią można kupić farby szare, ciemnozielone, czerwone, granatowe i fioletowe. Dzięki temu łatwiej będzie dopasować farbę do naszego wnętrza.