Ognioodporne robocze koszule flanelowe najwyższej jakości

Na rynku funkcjonuje obecnie wiele dobrze zaopatrzonych, renomowanych sklepów, specjalizujących się w sprzedaży wysokiej jakości odzieży robotniczej, która umożliwia komfortową i przede wszystkim bezpieczną pracę. Warto przy tym podkreślić, że coraz więcej tego typu działalności prowadzi dziś sklepy internetowe, w których właściciele firm budowlanych, a także klienci prywatni, mogą kupować wybrane przedmioty przez 24 godziny na dobę.

Koszula z mocnego materiału

koszula flanelowa roboczaIdealnym przykładem odzieży ochronnej jest m.in. flanelowa koszula ognioodporna, która stanowi podstawowy element każdego stroju roboczego. Na samym wstępie należy podkreślić, że wyżej przytoczony produkt występuje w wielu różnorodnych rozmiarach oraz kolorach. Sporą popularnością wśród pracowników budowlanych cieszą się zwłaszcza koszule czerwone, zielone oraz granatowe, które posiadają charakterystyczną, grubą, czarną kratę. Ognioodporna koszula flanelowa robocza, jak już sama nazwa wskazuje, wykonana jest z solidnych materiałów wykazujących właściwości żaroodporne. Warto również nadmienić, że w przypadku potencjalnych oparzeń, materiał ten, nie stapia się ze skórą, dzięki czemu o wiele łatwiej można go usunąć. Wysokiej jakości flanela przepuszcza również powietrze, dzięki czemu nasza skóra może swobodnie oddychać nawet podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

koszula flanelowa roboczaPamiętajmy również o tym, że niektóre modele koszul flanelowych posiadają dodatkową wyściółkę wykonaną z wysokiej klasy polaru, który posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Ocieplane koszule flanelowe idealnie sprawdzają się więc zwłaszcza podczas prac w okresie jesienno-zimowym, kiedy to pracownicy fizyczni narażeni są na utratę ciepła, która w skrajnych przypadkach może prowadzić m.in. do niebezpiecznego wyziębienia organizmu, a nawet i odmrożeń ciała. Choć większość koszul roboczych wykonanych z flaneli zapina się za pomocą guzików, to jednak niektórzy producenci oferują również koszule zapinane na wygodne rzepy, które doskonale do siebie przywierają. Na samym końcu warto również zauważyć, że produkt ten zakupimy w bardzo przystępnych cenach. Za roboczą koszulę flanelową zapłacimy od 20 do 40 zł, warto również pamiętać o tym, że cena ta będzie jeszcze niższa jeśli zdecydujemy się na zakupy hurtowe.

Materiał tern bardzo dobrze się pierze, flanela szybko też schnie. Koszula ta posiada ponadto również długie, zabudowane rękawy, które ochronią nasze ręce m.in. przed bezpośrednim kontrastem z różnego rodzaju substancjami potencjalnie szkodliwym, do których zaliczyć można m.in. smary oraz oleje. Niektóre modele odzieży posiadają także kaptur, który dodatkowo ochrania i ogrzewa głowę.