You are currently viewing Po co są balustrady tarasowe?

Po co są balustrady tarasowe?

Kiedy kupowałam działkę do budowy domu to wiedziałam, że musi być ona duża, żebym mogła postawić dom parterowy. W końcu po to buduję sobie dom, żeby później nie wchodzić po schodach jak do bloku. Dom parterowy ma wiele zalet, bo wszystko jest na jednym poziomie.

Balustrady tarasowe mogą zdobić

balustrady tarasoweSzczególnie jeśli jesteśmy zmęczeni, to wchodzenie po schodach jest kłopotliwe. Mam jedynie taras, bo to akurat jest przydatne, ale na co mi balkon? Pomijam oczywiście, że w domu parterowym balonów nie ma. Dziwię się, kiedy ludzie stawiają sobie takie balustrady balkonowe z Olsztyna. Skoro mam piękny ogród, mogę mieć też taras, to na co mi jeszcze balkon? Żeby rano wyjść sobie na dwór, bez wychodzenia z domu? Przecież to bez sensu! Poza tym, większość buduje sobie takie małe balkoniki, na których nic nie można postawić. Gdyby chociaż były to duże to można by tam postawić jakieś krzesła i stoliczek, żeby wieczorem posiedzieć, albo suszarkę z praniem wywiesić, rower postawić, czy inne graty. Ale zazwyczaj są to balustrady ze stali nierdzewnej z Ostródy i wąski pasek dobudowany do domu, na który ledwo można wyjść, a trzy osoby będą się tam wciskały. Czy warto marnować pieniądze i czas na budowanie czegoś takiego, skoro mamy ogród w którym możemy spędzać czas, a fundusze wydać na balustrady tarasowe Olsztyn, bo na trasie przynajmniej będziemy mieli więcej miejsca do siedzenia, wystawiania rzeczy? Nie rozumiem takich ludzi. Ja mam wybudowany piękny taras, wyłożony kostką brukową. Pasuje ona do tynku, jakim pokryty jest dom, a balustrady tarasowe stoją tylko na wszelki wypadek, po obu stronach tarasu, a środek jest pusty, żeby dało się przechodzić przez taras do domu i ogrodu. Na tarasie mam wystawiony stoik z krzesłami, dzięki czemu możemy przesiadywać na zewnątrz.

Często z tego korzystam, szczególnie jak jest sprzyjająca pogoda, jest ciepło i nie wieje wiatr, ani nie pada deszcz. Taras jest dużo lepszy niż balkon, jeśli chodzi o dom jednorodzinny.