You are currently viewing Przyszedł do nas uszkodzony basen ogrodowy

Przyszedł do nas uszkodzony basen ogrodowy

Baseny kąpielowe zawsze stanowiły dla mnie wielką zagadkę. Zastanawiałem się w jaki sposób taki duży zbiornik wody może zachować stosowną czystość. Przeczytałem na jednym portalu, że są do tego odpowiednie filtry.

Basen ogrodowy niestety jest bardzo łatwo uszkodzić

basenJa dawniej nie ufałem takim urządzeniom. Wielokrotnie widziałem na działkach swoich znajomych zielone osady na rantach takiego przedmiotu. Jednak z czasem przekonały mnie do tego dzieci. Wraz z żoną stwierdziliśmy, że najlepszy będzie sklep internetowy. Tam zawsze można było wszystko zamówić z dostawą do domu. My nigdy nie mieliśmy czasu na jeżdżenie po sklepach. W dodatku zawsze w takich miejscach był mały wybór, a w internecie znajdowało się prawie wszystko. Byłem wielkim fanem takiego rozwiązania. Przejrzałem prawie wszystkie baseny ogrodowe i natchnąłem się na coś idealnego. Nasze dzieci nie były jeszcze zbyt duże i zależało nam na zapewnieniu im należytego bezpieczeństwa. Także taki obiekt nie mógł być zbyt głęboki. Po godzinnych poszukiwaniach zdecydowałem się na przyjaźnie wyglądający zielony zbiornik. Na dostawę czekaliśmy tylko kolka dni. Pewnego słonecznego popołudnia zjawił się u nas kurier z przesyłką. Rozwoził on baseny kąpielowe poliestrowe po całej okolicy. To był jego sposób na życie. Po podpisaniu odbioru byłem bardzo podekscytowany. Niestety już przy pierwszej probie montażu w naszym ogrodzie zauważyłem się, że przecieka. Na dodatek filtr był w kiepskim stanie i najprawdopodobniej ktoś przy nim majstrował. Zdecydowałem się oddać go na reklamację. Musiałem go odpowiednio podpisać i odesłać. Niestety nie każde baseny ogrodowe przychodzą w dobrym stanie.

Często usterki pojawiają się już podczas produkcji. Zadzwonił do mnie także producent. Po krótkiej rozmowie bardzo przeprosił i obiecał, że taka sytuacja już się nie powtórzy. Ostatecznie nasz drugi basen ogrodowy przyszedł do nas już w dobrym stanie.