Ścienna, cicha klimatyzacja Mitsubishi

Firma Mitsubishi Electric zajmuje się produkcją systemów klimatyzacyjnych, które dedykowane są zarówno przestrzeniom prywatnym, jak i przemysłowym. Marka ta dostarcza swe produkty do wielu krajów, w których występują zróżnicowane warunki klimatyczne, produkty Mitsubishi sprawdzają się w każdych warunkach i ochładzają skutecznie nawet najbardziej nagrzane pomieszczenia.

Klimatyzacja znanej marki

klimatyzacja mitsubishiNa przestrzeni ostatnich lat coraz większą popularnością cieszą się zwłaszcza ścienne, pokojowe klimatyzatory, które choć zajmują mało miejsca, to jednak zapewniają ogromne możliwości. Marksa posiada kilka linii produktów, klimatyzatory z serii M dedykowane są głownie przestrzeniom domowym. Na samym wstępnie należy pochwalić markę Mitsubishi za oryginalną, wyróżniającą się na tle konkurencji kolorystykę. Firma jako jedna z nielicznych posiada w swym asortymencie czerwone klimatyzatory ścienne, które stanowią ciekawą alternatywę dla czerni i bieli. Ścienna klimatyzacja Mitsubishi jest ponadto wyposażona w nowoczesny czujnik 3D i-see, który podpowiada nam jaka temperatura powietrza jest dla nas najbardziej optymalna. System ten jest więc w pełni zautomatyzowany i wygodny, dzięki niemu urządzenie jest bardzo wydajne.

klimatyzacja mitsubishiUrządzenia te wyposażone są także w nowoczesne filtry, które gwarantują czyste powietrze wolne od wszelkich zanieczyszczeń czy roztoczy. Wiadomość ta z pewnością ucieszy więc alergików, których drażni m.in. kurz. Klimatyzatory Mitsubishi skutecznie usuwają również pleśń oraz wszelkie mikrocząsteczki, które mogły dostać się do pomieszczenia z zewnątrz. Czujnik 3D i-see wykrywa ponadto obecność i położenie ludzi w danej przestrzeni, informacja ta pozwala maszynie dostosować pożądany kierunek nawiewu, który skutecznie nas ochłodzi. Klimatyzatorem można sterować za pomocą intuicyjnej aplikacji, którą można ściągnąć za darmo. Warto przy tym podkreślić, że aplikacja ta działa również w trybie offline, a urządzeniem można sterować z dowolnej odległości. Klimatyzacja Mitsubishi pracuje bardzo cicho, urządzenie to może być więc włączone także w nocy. Na samym końcu warto również wspomnieć o tym, że urządzenia te, w zależności od modelu, mogą posiadać nawet cztery wyloty, które rozprowadzają równomiernie schłodzone powietrze w różnych kierunkach. Dzięki temu ochłodzenie nawet największych przestrzeni zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Ceny klimatyzatorów owej marki uzależnione są ściśle od możliwości danego sprzętu oraz technologii, które zostały w nim zastosowane. Solidna konstrukcja oraz elementy wykonane z najwyższej jakości materiałów pozwolą nam jednak cieszyć się zakupionym przez nas sprzętem przez długie lata.