You are currently viewing Solidne rusztowania jezdne

Solidne rusztowania jezdne

Zaopatrując firmy budowlane w profesjonalny sprzęt producenci stają przed dużym wyzwaniem. Muszą dopasować go zarówno do wymagań klientów, jak i wszelkich norm budowlanych, by podczas inspekcji firmy nie miały problemów.

Rusztowanie na kółkach

rusztowania aluminiowe jezdne compactDlatego dokładają wszelkich starań, aby poszerzać swoją ofertę o solidne urządzenia, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Między innymi wprowadzają nowoczesne rusztowania wyposażone w koła odporne na duży ciężar. Jest to świetne rozwiązanie dla wielu ekip, które potrzebują mobilnych sprzętów. Rusztowania wchodzą w skład podstawowego wyposażenia każdej ekipy remontowej. Dlatego muszą posiadać trwałą konstrukcję, która jednocześnie nie będzie sprawiała problemu podczas transportu. Często wykonane są modułowo, co pozwala na zwiększenie zasięgu łącząc kilka z nich ze sobą. Można dzięki temu osiągnąć dużą wysokość oraz szerokość pracy. Pojawia się także w ofercie rusztowanie aluminiowe jezdne compact pozwalające na sprawne przesuwanie całej konstrukcji dzięki odpornym na ciężar kółkom.

rusztowania aluminiowe jezdne compactPoza tym jest łatwe w montażu oraz demontażu ze względu na małą wagę oraz powierzchnię po złożeniu, która zmieści się nawet w samochodzie osobowym. Rusztowania jezdne pochodzące od sprawdzonych producentów zostały wyposażone we wszystkie niezbędne elementy do pracy, by spełniały normy bezpieczeństwa. Każde z nich posiada długi okres gwarancyjny, czasem nawet do 5 lat. Wszystkie szczeble służące do wejścia zostały wykonane ze stali nierdzewnej przez co nie niszczą się nawet podczas intensywnej eksploatacji. Na podestach pracowniczych natomiast położono powłokę antypoślizgową, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo. W komplecie są także stabilizatory montowane na czas pracy rusztowań jezdnych, by pod wpływem ciężaru się ono nie przemieszczało. W zależności od potrzeb producenci są w stanie także wykonać rusztowanie na zamówienie, o dostosowanej do charakterystyki pracy wysokości oraz maksymalnego obciążenia powierzchni. Pozwala to nawet najbardziej zaawansowanym firmom na znalezienie rozwiązań szytych na miarę. Rusztowania jezdne zyskały już zaufanie w wielu firmach budowlanych, ale także mniejszych ekip remontowych, które wykorzystują je w pomieszczeniach. Dzięki małej wadze i modułowej konstrukcji są w stanie dopasować wysokość do wykańczanej powierzchni.

Stelaż blokujący zapewnia bezpieczeństwo kiedy na rusztowaniu ktoś się znajduje, jednak od razu po zejściu można go w prosty sposób odłączyć aby zmienić położenie sprzętu. Decydując się na zakup bezpośrednio od producenta zyskuje się wszelkie niezbędne certyfikaty oraz gwarancję wysokiej jakości.