You are currently viewing Sprzedawałem lampy podłogowe jako przedstawiciel handlowy

Sprzedawałem lampy podłogowe jako przedstawiciel handlowy

Zawsze chciałem pracować w handlu. W tym celu ukończyłem odpowiednie technikum. Niestety rynek pracy był bardzo trudny i musiałem mieć lepsze wykształcenie aby pracować w dobrej firmie. Zdecydowałem się wtedy na studia w moim mieście. Po pięciu latach nauki odebrałem dyplom.

Lampy podłogowe dobrze się sprzedają

lampy podłogoweWtedy przyszedł czas na rozpoczęcie kariery zawodowej. Po przejrzeniu wszystkich ogłoszeń udałem się do urzędu pracy. Na początku nie wierzyłem w ich możliwości. Jednak okazało się, że bardzo miła pani umówiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną w dobrej korporacji. Trochę się stresowałem. Na szczęście zaproszono mnie na dzień próbny. Spodobało im się moje podejście do sprzedaży i zaoferowali mi bardzo atrakcyjne warunki. Ostatecznie podpisałem w nimi stałą umowę. Tak zacząłem rozprowadzać lampy ogrodowe. Moimi klientami zazwyczaj były indywidualne jednostki. Nikt nie zamawiał tych rzeczy na większą skalę. Musiałem bardzo szukać zainteresowanych osób. Na szczęście szybko zacząłem uzyskiwać pierwsze efekty. Z czasem dostawałem coraz trudniejsze zadania. Musiałem sprzedawać lampy podłogowe nowoczesne. Mieliśmy bardzo bogatą ofertę w tym zakresie. Na dodatek ich producent był dobrej jakości. To mi bardzo ułatwiało moje zadanie. Miałem pewność, że nie wciskam ludziom zepsutych produktów. Także była długa gwarancja na takie artykuły.

Nasze lampy podłogowe zaczęły przynosić duże zyski. Idealnie nadawały się do klasycznego oraz nowoczesnego wnętrza. Ich projektant zachowywał pełen uniwersalizm. To wszystko zaczęło bardzo owocować. Ja byłem tym zachwycony. Mój szef również nie mógł narzekać. Dobrze znałem się na swojej pracy i wiedziałem co robię.