Tynki Luxmal i panele 3D – czy warto?

Nie każdy lubi banalne rozwiązania z zakresu aranżacji wnętrz zdecydowanie taki rozwiązaniem nie będą tynki dekoracyjne czy panele ścienne 3D. Tynki dekoracyjne mają wiele różnorodnych faktur dzięki czemu dają szerokie możliwości wykończenia ścian.

Tynki Luxmal i ich możliwości

tynki Tynki dekoracyjne idealnie sprawdzają się we wnętrzach rustykalnych, nowoczesnych, prowansalskich czy loftowych. Najczęściej stosuje się tynk trawertyn, japoński, strukturalny, mozaikowy lub zacierany. W efekcie możemy osiągnąć strukturę przypominającą kamień naturalny, tkaninę, stary tynk bądź surowy beton. Dzięki temu możemy w oryginalny sposób zaakcentować wybrany fragment przestrzeni ściany jak np. przestrzeń kominkową czy nad wezgłowiem łóżka. Tynki dekoracyjne są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie pochłaniają wilgoci w związku z czym możemy położyć je w łazience i innych wilgotnych pomieszczeniach. Dzięki tynkom dekoracyjnym możemy przykryć niedoskonałości ścian takie jak plamy czy pęknięcia. Warto zauważyć również, że nie tylko ogrom faktur urozmaicić może położony na ścianę tynk, ale także możliwość późniejszego pokrycia go farbą dzięki czemu zawsze można zmienić kolor ściany.

Decydując się na stylowe tynki typu Luxmal jest z pewnością jedną z firm którą powinniśmy wziąć pod uwagę przy zakupie z racji bardzo bogatej oferty. Nietypowe aranżację stworzyć możemy również dzięki panelom dekoracyjnym 3D. Zwykle traktuje się je tylko jako elementy dekoracyjne ściany. Ich dużą zaletą jest trwałość materiału, przy jednoczesnej niedużej wadze. Dzięki zastosowaniu kompozytu na bazie gipsu, zawierającego także włókno szklane oraz siatkę wzmacniającą są one odporne na uszkodzenia mechaniczne. Panele dekoracyjne 3D dodatkowo odporne są na odkształcenia oraz wilgoć dzięki czemu spokojnie można zamontować je w łazience i innych wilgotnych pomieszczeniach. Sześcienne panele Loft System są łatwe w montażu dzięki czemu, w łatwy i szybki sposób można wypełnić nimi całą ścianę. Poza tym panele te są ekologiczne, są nietoksyczne, niepalne i całkowicie bezpieczne. Panele 3D można zakładać na ścinie w formie całych systemów lub jedno liniowych kompozycji. Również i w tym przypadku nie będzie problemu z ich pomalowaniem w związku z czym możemy nadać im dowolnego koloru.

Poza tym są one uniwersalne z racji możliwości zastosowania ich zarówno do aranżacji ścian pomieszczeń domowych jak i komercyjnych typu biurowce, hotele itp. Z pewnością sześcienne panele dekoracyjne oraz tynki strukturalne będą idealnym rozwiązaniem dla każdego komu znudziły się już gładkie i tradycyjne ściany.