You are currently viewing Usługi brukarskie moim codziennym obowiązkiem

Usługi brukarskie moim codziennym obowiązkiem

Moja kariera zawodowa nie zawsze układała się po mojej myśli. Bardzo często zmieniałem swoje plany i czepiałem się różnych zajęć. W przeszłości chciałem nawet zostać muzykiem. Niestety rzeczywistość bywa zupełnie inna i należy korzystać z tego co przynosi nam los.

Usługi brukarskie – stała umowa

usługi brukarskieZawsze chciałem pozostać w Bydgoszczy. Wynajmowałem bardzo małą kawalerkę i szukałem dobrej posady. Pewnego dnia podczas przeglądania ofert natrafiłem na układanie kostki. Miałem w tym małe doświadczenie, ponieważ w przeszłości dorabiałem sobie w ten sposób. Tak naprawdę wiedziałem na ten temat bardzo dużo i nie bałem się posady. Po rozmowie kwalifikacyjnej i dniu próbnym nowy szef zdecydował się podpisać ze mną umowę. Nasze usługi brukarskie były bardzo rozpowszechnione na terenie całego województwa dlatego miałem stałą umowę. Była to dla mnie prawdziwa szansa. Nigdy nie chciałem poszerzać swoich kwalifikacji, ponieważ nie lubiłem się uczyć. Każde zajęcie związane ze stałą pensją było dla mnie pewnego rodzaju szansą. Tej nie zamierzałem zmarnować. Nasza kostka brukowa była bardzo porządnej jakości. Zazwyczaj zamawiali nas sami klienci indywidualni. Właściciele domków jednorodzinnych cenili sobie porządnie urządzone podwórko. Mi również się to podobało, ponieważ całość wydawała się być bardzo estetyczna. Brukarstwo nie było jedyną rzeczą jaką robiliśmy. Część z nas zajmowała się remontami mieszkań.

Te osoby miały w tym kierunku wykształcenie i byli prawdziwymi fachowcami. To również przynosiło bardzo duże zyski spółce. Ja z czasem chciałem się przenieść jednak to wiązałoby się z płatną nauką. Ja nie miałem na nią przeznaczonych pieniędzy dlatego musiałem zrezygnować.