You are currently viewing Zalety maszyn budowlanych CASE

Zalety maszyn budowlanych CASE

CASE jest firmą, która ma już renomę na rynku maszyn budowlanych. Pojazdy charakteryzuje bowiem najwyższa jakość uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej klasy podzespołów oraz nowoczesnych technologii. Wystarczy przyjrzeć się chociażby takim koparko-ładowarkom CASE, które są bardzo popularne pośród firm budowlanych z Lublina.

Maszyny budowlane marki Case

CASE w LublinieZostały one bowiem perfekcyjnie dopracowane, dzięki czemu pozwalają nie tylko na szybką i wydajną pracę, ale przy tym ich eksploatacja jest całkowicie bezpieczna. Joystick sterowania umieszczony w kabinie automatycznie wyłącza się, gdy nie jest przez pewien określony czas używany. Jest to zabezpieczenie przed niekontrolowanymi ruchami maszyny. Jeśli chodzi o efektywność działania koparko-ładowarki, uzyskano ją dzięki zastosowaniu specjalnych zębów na końcówce ramienia, które sprawiają, że materiał naprawdę dobrze się trzyma, niezależnie od tego czy są to ogromne głazy o kształcie kulistym, czy może podłużne rury, które mają zostać zamontowane w sieci wodociągowo-kanalizacyjnej lub gazowej. Równocześnie producent w projekcie zastosował wygięcie wysięgnika, które ma na celu zoptymalizowanie możliwości załadunkowych maszyny – załadunek odbywa się szybciej i sprawniej. Warto wiedzieć, że CASE zapewnia też operatorowi zmianę osprzętu kopiącego bez konieczności wychodzenia z kabiny.

CASE w LublinieWystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, aby wymienić osprzęt – to możliwe dzięki specjalnej opatentowanej przez CASE w Lublinie szybkozłączce hydraulicznej, która jest optymalnie zintegrowana z ramieniem koparkowym. Możemy szybko i bezproblemowo wymienić łyżkę na tą, która jest akurat nam potrzebna. W ten sposób koparko-ładowarki CASE błyskawicznie dostosowujemy do swoich aktualnych potrzeb. Bez wątpienia 176 lat istnienia firmy CASE pozwoliło jej na rozwój i opracowanie wyjątkowych technologii, które nie mają sobie równych. Dzięki temu to właśnie maszyny budowlane CASE charakteryzują najlepsze parametry techniczne oraz wysokie osiągi. Niezawodność maszyn budowlanych, bezawaryjność oraz ich wydajność to najważniejsze czynniki, które sprawiają, że praca na budowie przebiega bez żadnych komplikacji. Dlatego jeżeli nie chcemy opóźniać robót i naprawdę zależy nam na czasie – zamiast wybierać niesprawdzone maszyny budowlane, warto zainwestować w najlepsze propozycje od CASE.

Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem! Nie powinno nas już dziwić, że w Lublinie to marka CASE cieszy się popularnością wśród firm budowlanych, które świadczą usługi najwyższej jakości.